معتبر ترين مركز طراحي و اجراي شوتينگ زباله معتبر ترين مركز طراحي و اجراي شوتينگ زباله .

معتبر ترين مركز طراحي و اجراي شوتينگ زباله

معتبر ترين مركز طراحي و اجراي شوتينگ زباله

يكي از لوازمي كه امروزه توانسته بسياري از مشكلات ما را براي دفع زباله حل كند شوتينگ زباله مي باشد. زباله هر روز در خانه ها و محيط هاي كاري جمع آوري مي شود و ب سطل هاي زباله انتقال پيدا مي كند. پروسه ي جمع آوري و دفع زباله هرروزه باعث ايجاد مشكلاتي از قبيل آلودگي هاي بصري و صرف وقت و استفاده ي مكرر از راه پله و اسانسور مي باشد. به همين منظور سيستمي طراحي شده كه با نصب آن بتوان زباله ها را از داخل اتاق به سطل زباله رساند. سيستم دفع زباله يا شوتينگ زباله از دريچه اي در طبقات تشكيل شده كه از طريق كانال مخصوص و باكيفيتي به اتاقك زباله متصل مي شود. براي معتبر ترين مركز طراحي و اجراي شوتينگ زباله از طريق لينك اقدام كنيد.

زباله ها از دريچه وارد كانال مي شوند و پس از عبور از كانال به سطل زباله كه در اتاقك مخصوصي قرار دارد متصل مي شود. در مسير كانال شوتينگ زباله از مكانيزم شستشو استفاده مي شود. سيستم شستشو در شوتينگ زباله هر چند وقت يكبار مواد شوينده را در كانال مي ريزد تا كثيفي هاي به جا مانده از زباله ها تميز گردد و همچنين در برخي از ساختمان ها و برج ها به دليل زياد بودن طبقات ، زباله ها بايد از فاصله ي بلندي سقوط كنند كه در نهايت باعث ريخته شدن و انفجار آن مي شود كه بدين منظور از سرعت گير شوت زباله ارزان استفاده مي شود.

پس زباله ها با برخورد با اين سرعت گير ها ، شتابشان كم شده و به آرامي به سطل انتقال پيا مي كنند. شركت نخستين كار از بزرگترين شركت ها در زمينه ي ساخت و نصب سيستم شوتينگ زباله مي باشد كه توانسته با قرار دادن هوشمند ترين سنسور پر شدن مخزن زباله رضايت مشتريان را به خود جلب كند. بري اطلاع بيشتر در اين زمينه به سايت مراجعه و با ما در تماس باشيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۵۱:۱۶ توسط:معتبر ترين مركز طراحي و اجراي شوتينگ زباله موضوع: